MEET&EAT GASTROFESTIVAL

PROGRAMI
Sajam 2021. godine se organizuje po 13. put u srcu Grada Subotice. Cilj je da se svake sezone ponudi kvalitetan i bogat program. Letnji vrtlog i ove godine, već tradicionalno želi da obogati posetioce visokokvalitetnim kulturnim iskustvom.  Naš cilj je da mlade ljude upoznamo sa narodnim tradicijama, kuhinjom, da dobiju volju za očuvanjem
Pored ukusnih specijaliteta, ručno rađenih domaćih slatkiša i pića od odabranih sastojaka, tradicionalna izložbena kuhinja dopunjuje manifestaciju, zajedno sa tradicionalnim i osmišljenim industrijskim i narodnim predmetima modernijeg oblika koji će dobiti mesto na vašaru. Najbolji uzgajivači i proizvodi, domaće poslastice, rukotvorine i porodični programi čekaju sve zainteresovane na glavnom trgu.
Organizator:

Ravnica – Udruženje za uzgoj svinja rase mangulica Vojvodine

Suorganizator:
PROGRAMI

Udruženje za negovanje tradicija i umetnosti Nojček