20230625_232236_0000
20230625_232254_0000

MEET&EAT GASZTROFESZTIVÁL

meat and eat logo
2021-ben 13. alkalommal került megszervezésre Szabadka Város szívében.  A szervezők ezzel a színes kulturális forgataggal szeretnék köszönteni a nyarat a város egyik legszebb terén. Cél, hogy minden évszakban magas minőségű, élménygazdag programokat kínáljanak. A nyárköszöntő forgatag idén is – már hagyományosan – színvonalas kulturális élménnyel szeretné gazdagítani látogatóit. Célunk, hogy a fiatalok megismerjék a népi hagyományokat, konyhánkat és kedvet kapjanak ezek ápolásához, átörökítéséhez.
A helyi, válogatott alapanyagokból készült ízletes ételkülönlegességek, kézműves édességek, italok mellett a hagyományos vásári konyha választéka is kiegészíti a rendezvényt, emellett a tradicionális és az újra gondolt, modernebb formába öntött ipar- és népművészeti tárgyak, is helyet kapnak a vásáron. A legjobb tenyésztők, és termékek, helyben készült finomságok, kézműves foglalkozások és családi programok várnak minden érdeklődőt a főtéren.
meet and eat meat
Szervező:
ravnica logo 200

Alföld – Mangalicatenyésztők Vajdasági Egyesülete

Társszervező:
Nojcek logo 200

Nojcsek hagyományőrző és művészeti egyesület

meet and eat