20230625_232236_0000
20230625_232254_0000

MEET&EAT GASTROFESTIVAL

meat and eat logo
Sajam 2021. godine se organizuje po 13. put u srcu Grada Subotice. Cilj je da se svake sezone ponudi kvalitetan i bogat program. Letnji vrtlog i ove godine, već tradicionalno želi da obogati posetioce visokokvalitetnim kulturnim iskustvom.  Naš cilj je da mlade ljude upoznamo sa narodnim tradicijama, kuhinjom, da dobiju volju za očuvanjem
Pored ukusnih specijaliteta, ručno rađenih domaćih slatkiša i pića od odabranih sastojaka, tradicionalna izložbena kuhinja dopunjuje manifestaciju, zajedno sa tradicionalnim i osmišljenim industrijskim i narodnim predmetima modernijeg oblika koji će dobiti mesto na vašaru. Najbolji uzgajivači i proizvodi, domaće poslastice, rukotvorine i porodični programi čekaju sve zainteresovane na glavnom trgu.
meet and eat meat
Organizator:
ravnica logo 200

Ravnica – Udruženje za uzgoj svinja rase mangulica Vojvodine

Suorganizator:
Nojcek logo 200

Udruženje za negovanje tradicija i umetnosti Nojček

meet and eat